Adresimiz
Dr. Suphi Ezgü Sokak No:6
Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul
Tel: 0212 217 4043
Yazışmalar
info@istanbulbasarikoleji.com
bilgi@istanbulbasarikoleji.com

BAŞARI
İLKOKULLARI.

Özel İstanbul Başarı İlkokulları ile eğitimde ilerle!

Okulumuzda çoklu zeka sistemine dayalı eğitim programı uygulanmaktadır. Çocuk merkezli olan bu eğitim programın da çocuklarımızın her alanda gelişimi dikkatle izlenerek desteklenmeye ihtiyaç duyulan noktalar,  birebir ilgi ve paylaşımla geliştirilmektedir.

Çocuklarımızın yetenekleri de bizler için çok önemlidir. İlgi duydukları alanlarda tecrübeli öğretmenlerimiz  tarafından bilgi verilerek başarıları ailelerimizle paylaşılır.

Etkinlik programımız eğitim programımız gibi çocukların bireysel gelişimini, sosyalleşmesini, kendini ifade etmesini, yeni bilgiler öğrenmesini,  öğrendiklerini uygulamasını, farklı insanlarla paylaşmasını, mutlu olmasını sağlayacak çeşitli aktivitelerden oluşmaktadır. 

  1. Düşünme Becerileri Geliştirme
  2. Problem Çözme Becerileri Geliştirme
  3. Üretkenliği Artırma
  4. Akıl Oyunları
  5. Görsel Algıyı Güçlendirme
  6. Dikkat Toplama ve Konsantrasyonu Yükseltme
  7. Bilimsel Araştırma Tekniklerini Geliştirme
  8. Proje Hazırlama Teknikleri
  9. Girişimi ve Özgüveni Yükseltme
İngilizce & Fransızca

Rahat ve Özgüvenle

Çocuklar bir yabancı dil öğrenirken dilin dünyayı anlamayı kolaylaştıran bir araç olduğunu hissetmelidirler. Sağlam temelli bir dil eğitimi, öğrencilere çevrelerindeki dünya ile her zaman anlamlı bir şekilde iletişim kurabileceklerinin sigortasını verir. Özel İstanbul Başarı Koleji Okullarında yabancı dil öğretimi öğrencilerin edindikleri yabancı dilde yaratıcı ve eleştirel düşünmelerini, hızlı karar verebilmelerini ve kendilerini bu dilde yazılı ve sözlü rahatça ve en önemlisi özgüvenle ifade edebilmelerini hedeflemektedir. Bu güvenle öğrencilerini potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaya teşvik eder. Özel İstanbul Başarı Koleji Okullarında yabancı dil dersleri farklı içeriklerin yabancı dil derslerine entegre edilerek öğrencilerin ilgi alanlarına giren konuların özenle seçildiği İngilizce ve bazı okullarımızda Fransızca dillerinde yapılmaktadır.

"Okulda Patlıcanın da
ne işi varmış?"

BAŞARI İLKOKULLARI REHBERLİK

YAŞ GRUPLARI VE PROGRAMLAR

EĞİTİM VE ÖĞRETİM
tüm program

Başarı İlkokullarımızdaki Eğitim ve Öğretim ile ilgili
tüm bilgilere gözatmak için butona tıklamanız yeterli!

DERSİMİZ ATATÜRK

1.Sınıf Deney Dersimizden Kareler