Kayıt Kabul

Kayıt Kabul

2020 – 2021 Eğitim ve Öğretim yılı için ,Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği Ve Özel İstanbul Başarı Koleji olarak  1. Sınıf Başvurularımız, 2014 doğumlu   Sevgi Yumağı Anaokulu Öğrencilerimiz için 01/03/ 2020 tarihinde açılacak olup , 01/04/2020 tarihi itibari ile kalan kontenjan dahilinde dışarıdan öğrenci başvuruları  kabul edilecektir.

KAYIT İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru , öğrenci anne veya babası tarafından bizzat , öğrenci kimlik belgesinin fotokopisi ve bir adet vesikalık fotoğraf ile başvuru formu doldurularak  yapılması gerekmektedir.

Kayıt için öncelikle öğrencinin akademik yeterlilik ve sosyal gelişimi göz önünde tutulacaktır . Bu ölçütlerden sonra veli görüşmesi  yoluyla kayıt kesinlik kazanacaktır.

2020- 2021 Eğitim ve Öğretim yılı için 2,3,4,5,6,7,8. sınıflarımıza kontenjan açılması durumunda öğrenci alınacaktır.

BAŞARI  DEĞERLENDİRMESİ

Okulumuz 2013 yılında velilerimizin istek ve desteği ile akademik ,sosyal ve kültürel alanlarda Butik  başarıyı  yakalamak için eğitime başlamıştır.

2018-2019 eğitim yılında ilk sınav başarısını deneyimleyen  eğitim programımız yüksek başarı göstermiştir. Mezun olan öğrencilerimiz %1 – %5,5 dilimde yer alarak  İstedikleri Anadolu Liselerine giriş yapabilecek puanları kazanmışlardır.

İsteyen öğrencilerimiz yabancı okullara %100 burslu giriş yapabildiler.

Öğrencilerimizi , öğretmenlerimizi ve değerli ailelerimizi tebrik eder,  başarılarının bir parçası olmaktan dolayı gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. 

 Eğitimde başarı, programlı ve ön hazırlıklı bir çalışma ile gerçekleştiğini hiç unutmayalım.