Neden İstanbul Başarı Koleji

NEDEN İSTANBUL BAŞARI KOLEJİ ?

2013 – 2014 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan  Özel  İstanbul Başarı Okulları  eğitim alanında kökleri uzun yıllara dayanan , modern yaşamın yenilikçi yaklaşımına sahip 1996 yılında kurulmuş olan Sevgi Yumağı Anaokulları’nın devamı niteliğinde ilköğretim  birimidir.

Tam anlamıyla butik bir okul eğitim ve öğretim hizmeti sunulmaktadır. Rahat iletişim kurabileceğimiz  güvenli bir  okul çerçevesinde ,  akademik  olarak çocuklarımızın gelişim düzeyleri  yakından takip edilip , gerekli müdahaleler  kısa zamanda ve bireysel olarak yapılabilir.

         Özel  İstanbul Başarı Koleji’nde eğitim sadece  derslerle sınırlı değildir.  Yaş gelişim ve ihtiyaçları doğrultusunda oyun ve fiziksel aktiviteler de  programlarımızda yer alır. Bu etkinlikler çocuğa sadece bilgi vermemizi sağlamamakta, aynı zamanda yaratıcılık , soyut düşünebilme, problem çözme, iş birliği, paylaşma, sıra bekleme gibi günlük hayatını  ve sosyal ilişkilerini şekillendirecek becerileri yaşayarak  geliştirmesini sağlamaktadır.

Özel  İstanbul Başarı Koleji alanında deneyimli ve yenilikçi öğretmenleri , yöneticileri  ve idari kadrosuyla çocuklarımızı sevgi ile kucaklayan kocaman bir ailedir.

Öğretmenleri , çocuklarımızın kendi gidecekleri yolları belirlerken onları koruyacak ve onlara rehberlik edecek yetişkinler olarak görmekteyiz.

         Özel İstanbul Başarı Koleji’nin bir parçası olmak  , değişime ve  yeniliklere açık , çözüm odaklı olmayı ve pozitif düşünmeyi  gerektirir.

There are plenty of reasons why you may need a person https://techpanga.com/research-paper-on-technology-useful-insights/ to hire someone to write your college essay. Perhaps you know you’ll be taking the article writing process quite seriously and wish to invest as much time as possible working on it. You may choose to take your school career to another level and wish to impress admissions officers with your ability to write well on a variety of subjects. Whatever the scenario, there are many reasons to consider hiring someone to get your school essays written for you.

Leave a comment