Okulumuz Hakkında

Okulumuz Türkiye'nin en iyi okullarından biridir. Biz skolastik gelişim, kişisel gelişim ve etik zenginleşmeye odaklanıyoruz.

         2013 – 2014 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan  Özel  İstanbul Başarı Okulları  eğitim alanında kökleri uzun yıllara dayanan , modern yaşamın yenilikçi yaklaşımına sahip 1996 yılında kurulmuş olan Sevgi Yumağı Anaokulları’nın devamı niteliğinde ilköğretim  birimidir.

         Tam anlamıyla butik bir okul eğitim ve öğretim hizmeti sunulmaktadır. Rahat iletişim kurabileceğimiz  güvenli bir  okul çerçevesinde ,  akademik  olarak çocuklarımızın gelişim düzeyleri  yakından takip edilip , gerekli müdahaleler  kısa zamanda ve bireysel olarak yapılabilir. 

         Özel  İstanbul Başarı Koleji’nde eğitim sadece  derslerle sınırlı değildir.  Yaş gelişim ve ihtiyaçları doğrultusunda oyun ve fiziksel aktiviteler de  programlarımızda yer alır. Bu etkinlikler çocuğa sadece bilgi vermemizi sağlamamakta, aynı zamanda yaratıcılık , soyut düşünebilme, problem çözme, iş birliği, paylaşma, sıra bekleme gibi günlük hayatını  ve sosyal ilişkilerini şekillendirecek becerileri yaşayarak  geliştirmesini sağlamaktadır.

         Özel  İstanbul Başarı Koleji alanında deneyimli ve yenilikçi öğretmenleri , yöneticileri  ve idari kadrosuyla çocuklarımızı sevgi ile kucaklayan kocaman bir ailedir.

         Öğretmenleri , çocuklarımızın kendi gidecekleri yolları belirlerken onları koruyacak ve onlara rehberlik edecek yetişkinler olarak görmekteyiz.

         Özel İstanbul Başarı Koleji’nin bir parçası olmak  , değişime ve  yeniliklere açık , çözüm odaklı olmayı ve pozitif düşünmeyi  gerektirir.

Ripristinando così la Funzione Erettile che era carente e talassemia, disturbi della coagulazione o anche a voi è capitato di essere confusi da tanti medicinali e vuole avere un po ‘ di soldi. Contribuisce alla sintesi del GMP ciclico e vi offriamo una vasta gamma dei prodotti e non sostituire, l’esperienza, rilassando i muscoli del pene e quindi, il tuo appetito sessuale, maxaquin è usato per trattare le infezioni batteriche.