Adresimiz
Dr. Suphi Ezgü Sokak No:6
Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul
Tel: 0212 217 4043
Yazışmalar
info@istanbulbasarikoleji.com
bilgi@istanbulbasarikoleji.com
Geri

Kurumsal

Sevgiliz Velilerimiz,


Dünyadaki en değerli varlıklarımız olan evlatlarımızı büyütürken önce sağlıklarına daha sonra eğitim ve öğretimlerine değer veriyoruz. Bu süreçte bizlere güvenerek evlatlarınızın geleceğini biz Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine teslim eden sizler de bizlerin bir parçası oluyorsunuz. Birlikte aynı amaçta Atatürk ilke ve inkılaplarına, milletine, ailesine bağlı iyi ve başarılı eğitim-öğretim gören ve gelecek için başarılı liseler kazanan öğrenciler yetiştirmekteyiz.


Kurucularımız:

Ayşe & Aytunç ERDAL

Özel İstanbul Başarı Koleji eğitim sahnesinde ilk kez 1996 yılında “Sevgi Yumağı Eğitim Kurumları” olarak ilk anaokulu Şişli ilçesinde sevgi dolu yüreklerin, umutlarıyla yerini aldı. Bu eğitim kalitesini daha çok öğrenci ile buluşturma kararlılığı ile 2004 yılında Balmumcu, 2005 yılında Ortaköy, 2010 ve 2011 yıllarında ise Ataşehir ilçesinde açılan iki şubesinden sonra 5 Butik Anaokulu ile Okul Öncesi eğitimde bir marka olmayı başarmıştır.

Okul Öncesi eğitimde kazanılmış bilgi birikimi, tecrübe ve başarı ile birlikte 2013 yılında Şişli ve Ataşehir kampüsleri ile Özel İstanbul Başarı Koleji ilkokul olarak eğitime verilen değerin ve onun için gösterilen özenin doğal bir sonucu olarak, markanın eğitim kalitesi ile öne çıkmasını sağlamıştır.

ONLAR NE DEDİ?

Birkaç sevgili
velilerimizin
düşünceleri.

İLETİŞİME GEÇİN

Aklınıza takılan
birşey mi var?

Aklınıza takılan birşey mi var? Aklınızda kalmasın, direkt iletişime geçerek bilgi verelim, çözümü beraber bulalım. Çocuklarımızı başarıya götüren anahtarı arayın!