Adresimiz
Dr. Suphi Ezgü Sokak No:6
Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul
Tel: 0212 217 4043
Yazışmalar
info@istanbulbasarikoleji.com
bilgi@istanbulbasarikoleji.com

BAŞARI
ORTAOKULLARI.

Özel İstanbul Başarı Ortaokulları ile mezuniyete!

Oops...
Slider with alias slider 1 not found.

İstanbul Özel Başarı Okullarında, artık öğrencilerimizin yaşlarının büyümesi ile birlikte olgunlaştıkları ve akademik başarı için bu açlığı doyuracak bir öğrenme modeli olan tam öğrenmeyi kullanarak sınavlarda büyük başarılara imza atıklarını görmekteyiz. Yeni olmamıza rağmen okulumuz yapılan LGS sınavlarında başarılı okullar arasında ismini zirveye yazdırmıştır.

2018-2019 YILI LGS TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ TERCİHLİ ANADOLU LİSELERİNE VE TAM BURSLU YABANCI LİSELERE KAYIT YAPTIRMIŞLARDIR.

LİSE GEÇİŞ SINAVLARINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLER OKUL DIŞINDA HERHANGİ BİR DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMADAN TAM BAŞARI ELDE EDEBİLİRLER VE SEÇKİN LİSELERİ KAZANABİLİRLER.

Sağlam Temelli Yabancı Dil

Dil Bilen Mezunlar

Çocuklar bir yabancı dil öğrenirken dilin dünyayı anlamayı kolaylaştıran bir araç olduğunu hissetmelidirler. Sağlam temelli bir dil eğitimi, öğrencilere çevrelerindeki dünya ile her zaman anlamlı bir şekilde iletişim kurabileceklerinin sigortasını verir. Özel İstanbul Başarı Koleji Okullarında yabancı dil öğretimi öğrencilerin edindikleri yabancı dilde yaratıcı ve eleştirel düşünmelerini, hızlı karar verebilmelerini ve kendilerini bu dilde yazılı ve sözlü rahatça ve en önemlisi özgüvenle ifade edebilmelerini hedeflemektedir. Bu güvenle öğrencilerini potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaya teşvik eder. Özel İstanbul Başarı Koleji Okullarında yabancı dil dersleri farklı içeriklerin yabancı dil derslerine entegre edilerek öğrencilerin ilgi alanlarına giren konuların özenle seçildiği İngilizce ve bazı okullarımızda Fransızca dillerinde yapılmaktadır.

'MAKER SPACE'
Fikirleri Tasarlanırken,
Yaratılıcığı Deneyimlemek.

BAŞARI ORTAOKULLARI REHBERLİK

YAŞ GRUPLARI VE PROGRAMLAR

EĞİTİM VE ÖĞRETİM
tüm program

Başarı Ortaokullarımızdaki Eğitim ve Öğretim ile ilgili
tüm bilgilere gözatmak için butona tıklamanız yeterli!